KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4621018
nr 462 1018
Clowner, Wilhelm Kåge (1889-1960), olja på duk, signerad KÅGE, 55 x 46 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
7.400 kr
måndag 23 april 2007
3.500 kr
5.100 kr
6.400 kr
5.500 kr
6.000 kr
7.100 kr
6.900 kr
7.100 kr